Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

4,061 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Per Mancinin jane te gjithe te sakrifikueshem me perjashtim te 4 lojtareve. Do te takoje Thohir per…

Inter Club Staff

Vijne te reja te rendesishme te mbledhura nga gazetaret qe kane qene dje te pranishem ne Appiano Gentile e nder kta edhe i derguari i SportMediaset, Marco Barzaghi, i cili ka analizuar pergjigjet e tranjerit te Interit dhe ka folur per te ardhmen e tij.

“Roberto Mancini ka shuar cdo dyshim, do te takohet me Thohir per te programuar te ardhme dhe shpreson shume, ende pa permendur ndonje emer, qe nuk do i duhet te heqe dore nga lojtaret me te mire ne skuader ose te pakten ato qe ai i konsideron te tille: Handanovic, Miranda, Perisic dhe Mauro Icardi. Ai mendon se te gjithe te tjeret mund te sakrifikohen por vetem keta te kater jo sepse jane shtylla e ekipit zikalter.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.