Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

100 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Per sulmin mund te jete edhe Loic Remy

Per sulmin mund te jete edhe Loic Remy
Xhorxh Gellci

Qe do te kete revolucion, kjo u kuptua nga fjalet e Moratti-t. Aktoret protagoniste do te luajne te gjitha ne keto 10 jave te mbetura, por per sezonin e ri kane filluar te qarkullojne shume emra. Por eshte reparti i sulmit qe do te kete me shume investime. Mbase per shkak te zhgenjimit prej situates qe ndodhet reparti, demtimi Milito-s, ndihet vertete nje mungesa e nje sulmuesi pyke me peshe, ne kete menyre detyron Ranocchia-n qe te luaje ne sulm, duke na kujtuar shume Materazzi-n me Mourinho-n. Ndryshimi ne kete mes eshte se numri 23 atehere kishte 4 sulmues ne dispozicion, ndersa sot Ranocchia eshte pjese e tridenti-t, dicka jo normale per nje mbrojtes.

Emri i ri per sulmin, sic raporton «Le 10sport» i Loic Remy, sulmues i QPR. Eshte per tu theksuar se sulmuesi francez ishte afer ngjyrave zikalter, por tashme skenari ka ndryshuar dhe mund te arrihet ne nje marreveshje.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.