Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,574 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Per Vidic nuk do te kete shirit kapiteni tek Interi sepse…

Per Vidic nuk do te kete shirit kapiteni tek Interi sepse…
Inter Club Staff

Perpara fillimit te sezonit u diskutua shume se shiriti i kapitenit te Interit mund ti jepej Nemanja Vidic, por me pas ajo ju dha Andrea Ranocchias. Ish kapiteni i Manchester United ishte nje kandidature e forte ne momentin qe Mazzarri do te vendoste per ‘veteranin’ e grupit.

Sot ne konferencen per shtyp tranjeri ka zbuluar se ne realitet lojtari Serb i Interit nuk do e pranonte kurre shiritin e kapitenit tek Interi edhe ne rast te mungeses se Ranocchias: “Ai e ka refuzuar kete hipoteze sepse e respekton jashtezakonisht shume grupin e lojtareve ne skuadrer, dhe mendon se ka elemente te tjere tek Interi qe e meritojne perpara tij.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags