Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

4,772 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Per Xherdan Shaqirin, nje vizite e papritur sot ne Appiano Gentile…

Per Xherdan Shaqirin, nje vizite e papritur sot ne Appiano Gentile…
Inter Club Staff

Interi eshte stervitur ne Pinetina gjate dites se sotme por ka pasur nje vizite speciale dhe te papritur per Xherdan Shaqirin.

Ne Appiano ka qene prezent tranjeri i Kombetares Zviceriane, Vladimir Petkovic dhe me te ka qene edhe zevendes-tranjeri i tij, ish zikalteri, Antonio Manicone. Qe te dy kane pasur mundesine qe te shikojne ne stervitje lojtarin Interist dhe kane folur me te pas stervitjes. Xherdan Shaqiri erdhi ne Milano ne merkaton e Janarit dhe pak e nga pak po integrohet ne skemat e Mancinit e po behet nje lojtar mjaft i rendesishem per Interin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.