Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

991 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pereira dhe Belfodil drejt largimit. Per te dy…

Pereira dhe Belfodil drejt largimit. Per te dy…
Xhorxh Gellci

Ne kete muaj janari, Interi ka detyren e veshtire te kerkoje ne merkato lojtare me kualitet per te forcuar organiken por duhet te mundohet edhe te zvogeloje skuadren.

Emrat me te lakuar per te lene Appianon brenda 31 janarit jane deri tani dy: Pereira dhe Belfodil. Mbi te parin, te paguar 11 milion euro, mundesite me te medha jane Marseja dhe  Galatasaray. Ndersa per te dytin flitet vetem per huazim: Sassuolo, West Ham, Fulham dhe Crystal Palace e duan dhe lojtari deshiron te beje nje eksperience ne Angli.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.