Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

900 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pereira-San Paolo eshte mbyllur gjithcka. Do te jete huazim: Ja detajet!

Pereira-San Paolo eshte mbyllur gjithcka. Do te jete huazim: Ja detajet!
Inter Club Staff

“Brazili do te jete destinacioni i tij dhe Alvaro Pereira keshtu do te pershendese Interin. E pret boterori ne Qershor, dhe Uruguajani eshte gati te udhetoje per ne Brazil. Atje do e prese San Paolo, qe ne keto minuta ka arritur marveshjen me Interin. Mungojne vetem firmat, por palet kane gjetur marveshjen per nje huazim nje vit e gjysem dhe me opsion blerje 7 milion euro. Lojtari ne oret e ardhshme do te niset per ne Brazil. Me kete levizje Pereira fiton nje vend ne kombetare.”

Pra keshtu shkruan Gianluca Di Marzio ne websiten e tij.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.