Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

321 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

“Perez eshte treguar nje ‘budalla’: te mos mendoje per Super Ligen por per dhuraten qe i beri Interit kur…”

“Perez eshte treguar nje ‘budalla’: te mos mendoje per Super Ligen por per dhuraten qe i beri Interit kur…”
Inter Club Staff

Hakimi eshte nje nga pendesat me te medha te Real Madrid. Keshtu vazhdojne te shprehen edhe sot ne Spanje media te ndryshme.

E fundit qe ka folur per kete eshte Fichajes, e cila ka folur per marokenin duke treguar se si ai eshte nje nga gabimet me te medha ne historine e Perez te Real.

Duket se Hakimi eshte futur i pari ne listen e lojtareve qe jane quajtur si gabime te pafalshme te presidentit te madrileneve.

“Hakimi eshte i pari i nje liste te perbere nga Marcos Llorente, Martin Odegaard, Dani Ceballos, Théo Hernández dhe Luka Jovic.”

“Ndonjehere na shkon ne mendje te themi qe Perez eshte treguar nje ‘budalla’ me blerjen e tij. Jo ne menyre negative, por i lehte. Ka preferuar parate perpara nje talenti si ai.”

“Mbase ne ate kohe ka qene duke menduar per Super League dhe nuk e ka pasur mendjen shume te lojtaret, ndryshe nuk shpjegohet dot.”

“Pas nje sezoni si ai qe pati Hakimi te Borussia Dortmund, si ka mundesi qe nje skuader si Reali heq dore nga nje si ai?”

“Eshte nder me te miret ne bote ne ate rol qe ne moshen 22 vjecare e kjo do te thote qe neser do te jete me i miri. Cfare gafe nga Perez…”

“Interi eshte aq i kenaqur me Hakimin sa kushedi po ti pyesesh drejtuesit e klubit jane gati te paguajne perseri para per te me deshire edhe pse jemi ne mesin e pandemise. Kjo eshte nje shaka natyrisht, por qe tregon me se miri se sa e kenaqur eshte Interi me te.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.