Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 29, 2020

Scroll to top

Top

3,271 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Perisic, e ardhmja ne dyshim? Interi do e shiste qe tani ne janar nese per te vjen nje oferte prej…

Perisic, e ardhmja ne dyshim? Interi do e shiste qe tani ne janar nese per te vjen nje oferte prej…
Inter Club Staff

Rikthehen zerat e merkatos rreth Ivan Perisic dhe keto zera nuk jane vetem per veren. 

Kete gje e shkruan sot Gazzetta dello Sport:

“Dje kroati eshte pare ne qender, ne seline e Interit. Zyrtarisht nuk ka lajme merkatoje dhe asgje per te diskutuar me Ausilion apo Marotten.”

“Por rreth emrit te Perisic dicka ka folluar te levize dhe jo domosdoshmerisht per veren. Emrat e klubeve te interesuara per te jane te njejtet: Manchester United, edhe pse Jose Mourinho eshte larguar dhe ai ishte sponsori me i madh i kroatit si dhe Atletico Madrid i Diego Simeones qe ka derguar sinjale edhe ne te kaluaren nepermjet agjentit Fali Ramadani.”

“Per momentin jemi ne fazen eksplorative ku Interi nuk ka marre ende asnje propozim zyrtar por levizjet jane konkrete dhe te regjistruara.”

“Interi do e shiste pa problem Perisic nese per te do te vinte nje oferte 40 milione euro.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.