Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

233 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Perisic: “Kemi deshire te madhe per Champions. Mund te bejme me mire”

Perisic: “Kemi deshire te madhe per Champions. Mund te bejme me mire”
Bujar Berishaj

Ivan Perisic ka folur per ndeshjen e djeshme mes Interit dhe Cagliarit. Kroati, golashenenues ne golin e fundit per te vulosur rezultatin, ka folur per luften per kualifikim ne Champions.

“Mungon pak, cdo ndeshje eshte e rendesishme, por te gjithe kemi deshiren per te arritur Championsin. Dhe do te bejme gjithcka per te marre kualifikimin”.

“Jemi duke bere mire, por mund te bejme akoma me mire. Njihemi gjithmone e me shume dhe natyrisht ndeshje pas ndeshje merremi vesh akoma me mire me njeri-tjetrin”.

“Te kuptosh cfare levizjesh mund te bejne shoket e tu eshte dicka shume e rendesishme”.

“Me misterin dhe stafin teknik punoje shume deri ne ate pike ku skuadra e di saktesisht cfare duhet te bej ne fushe”.

“Gjeja me e rendesishe eshte te ndihmosh gjithmone shoket, ne cdo zone te fushes, ne cdo moment. Kjo ben diferencen nese deshiron te fitosh”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.