Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | November 28, 2020

Scroll to top

Top

1,322 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Perisic: “Kisha nevoje te ambjentohesha, por tani gjithcka shkon mire. Dopjo sfide kunder Juves, do te japim gjithcka.

Perisic: “Kisha nevoje te ambjentohesha, por tani gjithcka shkon mire. Dopjo sfide kunder Juves, do te japim gjithcka.
  • On 23/02/2016, 23:15

Ne nje interviste ekskluzive per Inter Channel, Ivan Perisic ka folur per mometin qe po kalon skuadra por dhe ai personalishte, pikerishte 5 dite perpara ndeshjes ne Juve Stadio. Ja fjalet e Kroatit: “Ishim ne nje moment te veshtire, por kunder Sampdorias rigjetem fitoren. Deshirojme te vazhdojme fitoret si te dielen por edhe te merkuren, do te japim te gjithe maksimumin. Ne fillim do te luajme per kampionat dhe ne do te japim gjithcka ne fushe per te fituar, pas tre ditesh do te jete ndeshja e kupes, do jete e veshtire por ne do te provojme deri ne fund.

A jam pershtatur? Jam ketu per gati 6 muaj, Milano eshte qyteti me i madhe ne te cilin kam jetuar. Skuader e re, shoke te rinje, per mua ishte gjithcka e re, kisha nevoje per kohe por tani eshte gjithcka ne rregull. Kemi ne dispozicion dhe 2 muaj per ta mbyllur mire kampionatin, muajn kemi patur veshtiresi por mund te bejme me mire. Ne pjesen e pare te sezonit kemi bere mjaft mire dhe duhet te rikthehemi perseri sa me shpejte te jete e mundur.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.