Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | December 7, 2019

Scroll to top

Top

1,827 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Perisic: “Miresevjen Erkin!” Rreth se ardhmes…

Perisic: “Miresevjen Erkin!” Rreth se ardhmes…
Juxhin Nebiaj
I ndaluar nga Gazzetta dello Sport pas ndeshjes Turqi-Kroaci, Ivan Perisic ka folur per shokun me te ri te skuadres Erkin, si dhe per te ardhmen e tij.
I thash Hello, shtrenguam dhe duart. Eshte zyrtare? Athere miresevjen (qesh).
Ndersa kur pyetet per te ardhmen tek Inter Perisic pergjigjet shkurt: A do qe qendroj tek zikaltrit? Ketu jemi te detyruar te flasim vetem per Koracine, jo per klubin, Pyetje tjeter?
© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.