Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | February 25, 2020

Scroll to top

Top

531 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Perisic per Sky: “Fitore e rendesisheme. Per shume nga ne ishte ndeshja e pare ne Champions”.

Perisic per Sky: “Fitore e rendesisheme. Per shume nga ne ishte ndeshja e pare ne Champions”.
Juxhin Nebiaj

“Fitore shume e rendesishme. Luajtem mire, luftuam deri ne fund, treguam karakter. Cunat treguan dhe hodhen gjithcka ne fushe, u shperblyem me fitore. Per shume nga ne ishte ndeshja e pare ne Champions, nuk e kishim te lehte. Edhe per mua ishte e para mbas 6 viteve. Tani te mendojme per Samp e te gjitha me radhe. Kemi 3 pike ne Champions por le ti marim ndeshjet me radhe”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.