Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

374 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Perisic: “Spalletti shume deciziv per te me bindur te qendroja. Ne Torino per te fituar…”

Perisic: “Spalletti shume deciziv per te me bindur te qendroja. Ne Torino per te fituar…”
Inter Club Staff

Nuk mund te mos mungonte Ivan Perisic i cili ishte edhe me i miri ne fushe sot ndaj Chievo Veronas.

Kroati, i intervistuar ne fund te ndeshjes eshte shprehur keshtu: “Nuk eshte e rendesishme kush shenon, por skuadra. Duhet te vazhdojme keshtu, kemi pritur shume kohe qe te vinte ky moment, tani duhet te shkojme ne Torino per te fituar. Spalletti na ka thene se te gjithe lojtaret jane te rendesishem dhe sot u pa kjo gje. Edhe ata qe kishin luajtur pak, luajten shume mire. Spalletti ka qene teper i rendesishem per mua dhe me ka bindur te qendroj.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.