Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,244 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Perjashtohet surpriza, Joel Obi do te qendroje tek Interi.

Perjashtohet surpriza, Joel Obi do te qendroje tek Interi.
Ardis
  • On 26/08/2013, 18:31

Sipas FcInterNews.it, Joel Obi mesfushor i vitlindjes 1991, me kontrate me Interin qe skadon me 2017, nuk do te shitet kete jave, e fundit e merkatos. Lojtari pelqehet nga Mazzarri dhe mund te beje pjese ne ekipin e titullareve per kete sezon qe sapo nisi. Mbi Obin, veren e kaluar, ka pasur zera per transferimin e tij: ne fillim Sunderland, me pas Parma. Te gjitha shoqerite qe e pelqenin dhe i dinin vlerat e tij si mesfushor. Por Interi e blindoi dhe preferoi ta mbante, cka do te thote: se kjo jave e fundit nuk do te perqendrohet tek nigeriani.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.