Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

4,841 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pescara-Inter: ja tek po lind Interi i ri. Joao Mario dhe Candreva nga minuta e pare. Ansaldi…

Pescara-Inter: ja tek po lind Interi i ri. Joao Mario dhe Candreva nga minuta e pare. Ansaldi…
Inter Club Staff

Do ta nise, me shume mundesinga Pescara, vrapimi i Interit te ri me Suning ne sfond.

Ne pushimin e kombetareve, shume futbolliste po punojne larg Pinetinas, por ndeshja ne Adriatico te Pescares nuk eshte shume larg per zikalterit dhe ajo do te jete ndeshja e pare me blerjet e reja te koloseve Kinez.

Kinezet kane dhene prova se kane para dhe duan te shpenzojne, kane treguar se nuk jane ne Milano per nje shetitje te thejshte apo per te bere nje investim qe do te zgjase 1-2 sezone: deshirojne dhe te bejne klubin te njohur ne te gjithe boten e te forte si ne te kaluaren. Nje lajm i mire per te gjithe zikalterit qe ne Adriatico, ndaj Pescares do te shohin nga minuta e pare Joao Marion dhe Candreva, te dy gati per te luajtur nga minuta e pare. Nderkohe do duhet pritur edhe pak per Gabriel Barbosa dhe Ansaldin, por e ardhmja tashme eshte ketu, eshte ceshtje ditesh edhe per ta.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.