Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

567 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Petkovic: “Shaqiri, cfare impakti! Do te jap akoma me shume”

Petkovic: “Shaqiri, cfare impakti! Do te jap akoma me shume”
Bujar Berishaj

Ne nje interviste te dhene per mikrofonat e Tuttomercatoweb, trajneri i kombetares se Zvicres, Vladimir Petkovic, shprehet keshtu mbi impaktin pozitiv ne zikalter te Xherdan Shaqiri:

“Ka kaluar prtishmerite. Ka sjellur nje energji pozitive, menyra e tij e te luajturit ndryshe qe i pelqen edhe publikut. Mundet dhe duhet te jap me shume. Do te ndihmoj Interin”, siguron ish-trajneri i Lazio.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.