Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 5, 2022

Scroll to top

Top

340 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pillon: “Shitje e Interit tek Thohir? Shpresoj qe Moratti…”

Pillon: “Shitje e Interit tek Thohir? Shpresoj qe Moratti…”
Ardis
  • On 07/09/2013, 16:41

Bepi Pillon, i ftuar ne Sportitalia, gjate transmetimit “Speciale Calciomercato”, eshte ndalur per te diskutuar kalimin e shoqerise zikalter nga Moratti tek Thohir“Do te me vinte shume keq nese Moratti do te largohej sepse eshte historia e Interit dhe do te ishte gjithashtu edhe nje humbje e madhe per futbollin italian. I uroj qe te qendroje te pakten ne brendesi te shoqerise sepse perfaqeson nje figure te rendesishme per kete klub”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.