Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

468 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, Pinamonti do te shitet perseri? “Ja detajet. Nese ai largohet, Interi do te hidhet ne sulm per sulmuesin…”

Inter, Pinamonti do te shitet perseri? “Ja detajet. Nese ai largohet, Interi do te hidhet ne sulm per sulmuesin…”
Inter Club Staff

Pasi eshte rikthyer ne Milano pas nje sezoni me bluzen e Genoas, Andrea Pinamonti mund te lere perseri Interin.

Sipas Tuttosport, sulmuesi i lindur ne vitin 1999, eshte nje nga emrat me te nxehte ne kete moment per sa i perket nje tratative tjeter.

Ai mund te perfshihet si lojtar shkembimi per Nikola Milenkovic, mbrojtes te Fiorentines qe ka perfunduar ne shenjestren e Interit.

Lojtari i Fiorentines shihet si nje zevendesues natyral per Milan Skriniar qe mund te transferohet tek Fiorentina.

Ne ate pike, sulmuesi i katert i Interit aktualisht, do te mund te kalonte tek Fiorentina dhe Interi do te ulte cmimin e Milenkovic.

“Pritet te kete te reja ne ditet ne vazhdim, sepse Fiorentina e pelqen shume lojtarin e ri ne pronesi te Interit.”

“Ata e kane kerkuar jo pak here edhe kur ishte tek Genoa, por cmimi i larte nuk i ka lejuar te shkojne me tej.”

“Nderkohe, ne rast se nga Interi largohet Pinamonti, atehere sulmues i katert mund te afrohet Gervinho qe deri me tani ka refuzuar cdo oferte: mund te jete ai nje operacion ne last-minute per Conten.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.