Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,209 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pinzolo 2014 – Neser luhet miqesorja e pare. Nderkohe sot Mazzarri…

Pinzolo 2014 – Neser luhet miqesorja e pare. Nderkohe sot Mazzarri…
Inter Club Staff

Fillon te behet gjithcka serioze ne shtepine Inter. Sot jane ne program dy stervitje, nderkohe neser, ne oren 17:00 do te luhet miqesorja e pare e sezonit kunder Trentino Team ne Stadio Pineta.

Nderkohe, sot, tekniku zikalter Walter Mazzarri do te takoje 40 vullnetare te CSI qe do te nisen me date 27 korrik ne Haiti, ku do te rrine deri ne 17 gusht per te mare pjese ne misionin internacional “CSI per Haitin”. Ky eshte misioni me i rendesishem ne historine e CSI dhe objektivi eshte qe te rritet perkrahja e sportit per femijet e rrugeve ne Haiti dhe per shtepite e femijeve ne kryqytetin Port au Prince dhe qendren Mare Rauge.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.