Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

990 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pinzolo, fanella me e shitur ne dyqanin zyrtar eshte ajo e Icardit. Me pas…

Pinzolo, fanella me e shitur ne dyqanin zyrtar eshte ajo e Icardit. Me pas…
Ardi Deda

Sot ne mengjes dyqani Solo Inter ne Pinzolo ishte i mbushur plot qe ne oren nente, perpara se te fillonte seanca stervitore e mengjesit. Produktet nuk jane shperndare akoma plotesisht me stemen e re, por ne shitje jane fanellat e reja dhe jane produktet me te shitura (si fanellat e ndeshjes ashtu edhe ato te stervitjes). Emri me i kerkuar eshte ai i Icardit me numrin e tij 9 (saqe kane mbaruar letrat per ti stampuar). Ne vend te dyte, fanellat me te kerkuar jane ato te Kovacic dhe te blerjes se re Vidic.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.