Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

2,737 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pinzolo – Nje femije i thote Ausilios “Na bli Medel”. Dhe drejtori sportiv pergjigjet…

Pinzolo – Nje femije i thote Ausilios “Na bli Medel”. Dhe drejtori sportiv pergjigjet…
Inter Club Staff

Edhe Piero Ausilio ka mare pjese sot ne konferencen per shtyp dhe prezantimin e Rene Krhin dhe Tommaso Berni. Drejtorit Sportiv zikalter i jane afruar disa femije me bluzen e Interit e njeri prej tyre i ka kerkuar nje autograf.

Njeri nga ta, sic tregon Matteo Spaziante nga Libero i ka thene drejtorit sportiv zikalter: “Na bli Medelin”. Dhe ne kunderpergjigje nga Ausilio ka mare nje “po” me koke dhe nje buzeqeshje…

Kjo eshte vetem nje e dhene e vogel por tashme dihet me siguri qe Piero Ausilio po punon cdo dite me Cardiff per blerjen e tij.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.