Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

754 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pinzolo – Stervitja e mengjesit e bazuar tek goditjet e lira dhe mbajtjen e topit!

Pinzolo – Stervitja e mengjesit e bazuar tek goditjet e lira dhe mbajtjen e topit!
Inter Club Staff

Fokusi ishte i perqendruar tek ushtrrimet e shpejtesise, mbajtja e topit dhe puna ne goditjet e lira kete mengjes ne stervitjen e paradites per Interin e cila si cdo dite u zhvillua ne stadiumin “La Pineta”.

Stervitja e mengjesit ishte e fundit per sot duke pare se sot Interi do te luaje ndeshjen e pare miqesore te grumbullimit veror. Skuadra e Walter Mazzarrit do te perballet me Perfaqesuesen e Trentinos te drejtuar nga Florio Maran ne oren 17:00 te dites se sotme.

Biletat e ndeshjes mund te blihen ne biletarine e fshatit te Interit:

Tribuna VIP: 35 Euro.
Tribuna: 25 Euro.
Pa stola: 15 Euro.

Ndersa femijet 6 vjec e poshte do ta kene falas hyrjen.

Ndeshja do te transmetohet nga InterChannel.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.