Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

3,048 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pioli – Sot provon 4-3-3 ne miqesore: Ja formacioni i mundshem!

Pioli – Sot provon 4-3-3 ne miqesore: Ja formacioni i mundshem!
Inter Club Staff

Sot Interi do te luaje nje ndeshje miqesore ndaj Chiasso dhe do te jete ndeshja debutuese per Piolin me zikalterit edhe pse nuk eshte nje ndeshje zyrtare.

Sipas Gazzetta dello Sport, formacioni sot do te jete nje 4-3-3. Sipas tyre, ndaj Chiassos, Pioli do e nise ndeshje me kete baze taktike per ndeshjen e tij te pare me Interin. E perditshmja Italiane jep edhe nje formacion te mundshem: “Perpara Handanovic pritet te luaje D’Ambrosio, Andreolli, Miangue dhe Santon. Me pas Melo, Kondogbia dhe Piscopo (nga Primavera) ne mesfushe. Biabiany, Icardi dhe Gabriel Barbosa ne sulm. Jane pese lojtaret e grumbulluar per kete ndeshje nga primavera: Bakayoko, Butic, Lombardoni, N’Diaye e Piscopo”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.