Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

2,097 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pjesemarres ne nje ndeshje futbolli, kur Thohir pyetet per Interin, ai…

Pjesemarres ne nje ndeshje futbolli, kur Thohir pyetet per Interin, ai…
Xhorxh Gellci

Erick Thohir, manjati indonezian, i gatshem te investoje tek Inter sapo (ne qofte se) te marre aprovimin nga presidenti Moratti, dje ishte prezent ne Washington per te marre pjese tek ndeshja e DC United (ekip ne pronesi te tij) kunder San Jose Earthquakes. Me te ishin edhe disa familjare. Kur nje gazetar i eshte afruar dhe e ka pyetur per Interin, indoneziani nuk eshte pergjigjur, por ka filluar te qeshe dhe eshte drejtuar per tek prinderit e tij. Ndoshta sinjale per nje tentative blerjeje te deshtuar?

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags