Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | September 20, 2020

Scroll to top

Top

250 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Inter, plot 16 lojtare te grumbulluar me Kombetaret: ja emrat dhe ndeshjet perkatese

Inter, plot 16 lojtare te grumbulluar me Kombetaret: ja emrat dhe ndeshjet perkatese
Inter Club Staff

MILANO – Jane 16 lojtaret e grumbulluar nga kombetaret respektive per datat 9 deri ne 16 tetor. 

Ja emrat e tyre ne detaje dhe datat e ndeshjeve qe ato do te luajne.

Lautaro Martinez: Gjermani-Argjentine (Miqesore, 09/10) e Argjentine-Ekuador (Miqesore, 13/10)

Marcelo Brozovic: Croazia-Ungheria (Kualifikueset Euro 2020, 10/10) e Wells-Kroaci (Kualifikueset Euro 2020, 13/10)

Stefan de Vrij:Hollande – Irlanda e Veriut (Euro 2020, 10/10) dhe Bjellorusi-Hollande (Kualifikueset Euro 2020, 13/10)

Romelu Lukaku: Belgio-San Marino (Kualifikueset Euro 2020, 10/10) e Kazakistan-Belgjike (Kualifikueset Euro 2020, 13/10)

Milan Skriniar: Sllovaki-Uells (Kualifikueset Euro 2020, 10/10) dhe Sllovaki-Paraguay (Amichevole, 13/10)

Nicolò BarellaCristiano BiraghiDanilo D’Ambrosio e Stefano Sensi*: Italia-Greqi (Kualifikueset Euro 2020, 12/10) e Liechtenstein-Itali (Kualifikueset Euro 2020, 15/10)

Alexis Sanchez: Cile-Colombia (Miqesore, 12/10), Cile-Guinea (Miqesore, 15/10)

Diego Godin e Matias Vecino: Uruguay-Perù (Miqesore, 11/10) e Perù-Uruguay (Miqesore 15/10)

Valentino Lazaro: Austria-Israele (Kualifikueset Euro 2020, 10/10) e Slovenia-Austria (Kualifikueset Euro 2020, 13/10)

Alessandro Bastoni: Irlanda U21-Italia U21 (Kualifikueset Euro 2021, 10/10), Armenia U21-Italia U21 (Kualifikueset Euro 2021, 14/10)

Sebastiano Esposito dhe Lorenzo Pirola: Stage Italia U18

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.