Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

3,037 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Podolski eshte ne Milano: “Jam i lumtur qe kam ardhur ketu. E njoh kampionatin italian, synojme Championsin”

Podolski eshte ne Milano: “Jam i lumtur qe kam ardhur ketu. E njoh kampionatin italian, synojme Championsin”
Bujar Berishaj

Fillon aventuren e tij te re tek Inter, Lukas Podolski. Lojtari gjerman ka arhdur pak minuta me pare ne Milano i pritur nga shume tifoze ne Linate. Nderkohe, keto jane fjalet e para te tij italiane: “Jam shume i lumtur qe kam ardhur ketu tek Inter.”

Keni pasur sugjerime nga Flamini apo te tjeret per kampionatin italian?
“Jo, e njoh mire kampionatin italian. Tani synojme Championsin dhe fitimin e Europa League.”

Nje mesazh per tifozet?
“Forca Inter”

Gati per Juventus-Inter?
“Te shohim.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.