Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,596 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Podolski, firmat jane ne ardhje. Ne javen e ardhshme te reja per Diarra…

Podolski, firmat jane ne ardhje. Ne javen e ardhshme te reja per Diarra…
Bujar Berishaj

Ashtu sic raporton SkySport24 dokumentet e firmosura nga Arsenal qe vertetojne transferimin tek Inter do te vijne neser ne mbremje ose me se voni te henen ne mengjes.

Kurse zikalterit po shikojne te perforcohen ne mesfushe dhe mbeten vigjilent sa i perket Lassana Diarra. Javen e ardhshme FIFA do te vendos mbi padine e ngritur nga lojtari kunder Lokomotiv Moskes. Interi pret dhe nese ka sinjale pozitive atehere jane te gatshem per te mbyllur. Eshte ai objektivi i vertete per t’i dhuruar Mancinit per mesfushen interiste. Pervec emrave ne hyrje zikalterit po punojne edhe ne dalje, i pari ne listen e largimeve eshte Rene Khrin.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.