Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | January 24, 2021

Scroll to top

Top

1,299 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Politika e Thohir nuk fal. Largohen edhe dy drejtues te tjere te epokes Moratti…

Politika e Thohir nuk fal. Largohen edhe dy drejtues te tjere te epokes Moratti…
Inter Club Staff

Politika qe po ndjek Erick Thohir eshte shume e ndryshme nga ajo e Massimo Morattit dhe kjo gje vihet re qe larg.

Investitori Indonezian, sapo ka mare ne dore frenat e klubit ka filluar qe te heqe shume nga personeli te cilet i ka quajtur te tepert. Kete jave dy drejtues te tjere te epokes Moratti i kane thene lamtumire klubit: Behet fjale per nje drejtues te larte dhe nje vartes i administrates. Te dy tek Interi prej nje kohe te gjate dhe te dashur pikerisht nga Massimo Moratti, por Thohir i ka quajtur jo te nevojshem.

Duhet thene se Thohir ka afruar tek Interi drejtues me peshe boterore per te ngritur Interin lart ne nivel internacional, dhe se marka Inter po peson nje rritje goxha te madhe.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags