Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,142 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Polo: “Cfare emocioni grumbullimi ne skuadren e pare! Kombetarja…”

Polo: “Cfare emocioni grumbullimi ne skuadren e pare! Kombetarja…”
Ardi Deda

Nder talentet me te rendesishme te Interit, eshte me siguri dhe Andy Polo. Peruani, i datelindjes 1994, ka bere nje paraqitje te mire gjate sezonit dhe eshte grumbulluar ne skuadren e pare me rastin e ndeshjes Chievo-Inter, ndeshja e fundit e ketij sezoni ne Serine A. Per mikrofonat e nje transmetuesi nga vendi i tij, lojtari zikalter ka kujtuar momentin kur stafi i ka komunikuar lajmin e grumbullimit: “Ka qene nje emocion shume i forte grumbullimi ne skuadren e pare kunder Chievo. Me te rinjte kam bere mire sepse jam pritur ne menyren me te mire nga shoket e skuadres. Kam luajtur mire dhe jam ndjere mire. Fizikisht jam mire, dhe per fat te mire e kam mesuar shpejt gjuhen. Kombetarja? Punoj cdo dite, nese do te vinte thirrja ne Kombetare do te isha i lumtur”.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.