Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

873 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Popescu shok: “Chivu, momente te veshtira. Po mendon te leje futbollin…”

Popescu shok: “Chivu, momente te veshtira. Po mendon te leje futbollin…”
Xhorxh Gellci

Chivu po mendon te braktise futbollin.” Kete ka zbuluar sot Gheorghe Popescu, nje nga personalitetet e futbollit rumun, pervecse shok i mbrojtesit te Interit. Sipas ish lojtarit te Barcelones dhe Galatasaray, Chivu po kalon nje moment shume te veshtire per shkak te pasigurise qe po mbizoteron ne te ardhmen e tij me zikalterit: “Situata eshte delikate, do te shikojme nese do te kete motivim per te ecur perpara dhe per tu cuar cdo dite per nje stervitje. Kete vere ka ndjere dicka mbi veten e tij, duke pare qe kontrata e tij mund te mbaronte nga nje moment ne tjetrin. Tani vendimi i takon atij.

Numrit 6 te zikalterve, Popescu i ofron detyren e Drejtorit te Departamentit ne Marredheniet Internacionale ne Federaten rumune: “Ndryshe nga ata qe punojne ne Federate, ai duhet te fitoje eksperience dhe te mesoje punen qe duhet te beje.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.
Tags