Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 19, 2019

Scroll to top

Top

775 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Porrà: “Campagnaro, nje blerje super. Interi…”

Porrà: “Campagnaro, nje blerje super. Interi…”
Andi Prifti

I intervistuar nga mikrofonat e Sky Sport, Giogio Porrà ka analizuar blerjen e Hugo Campagnaro te Interit, i ardhur me parametra zero nga Napoli: “Campagnaro ishte nje blerje e madhe per Interin, sepse i ka dhene soliditet nivelit difensiv. Por ai dhe e njeh mjaft mire Mazzarrin dhe levizjet qe ai do ne fushe.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.