Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

791 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pozzo konfirmon: “Murillo nuk shkon dot tek Interi tani.”

Pozzo konfirmon: “Murillo nuk shkon dot tek Interi tani.”
Inter Club Staff

Murillo do te vije tek Interi ne qershor dhe Ausilio sado qe te mundohet, nuk mund ta sjelle dot ne Milano qe ne janar. Interi e ka provuar kete gje, por pa sukses deri me tani.

Konfirmimet per pamundesine e tratatives per te sjelle Murillon ne Milano ne Janar vijne nga vete presidenti i Granadas dhe i Udineses, Gino Pozzo qe ka folur shkurt dhe i vendosur se “Eshte nje tratative qe nuk mund te shkoje ne fund tani. Do te flasim me andej.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.