Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,899 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Premier League mbi Eder: Shitje per 15 milione euro?

Premier League mbi Eder: Shitje per 15 milione euro?
Inter Club Staff

Jo vetem blerje, por ndoshta edhe shitje.

Me merkaton e Interit qe ka qene mjaft e gjalle ne oret e fundit, sipas Tuttosport, nuk eshte per tu perjashtuar nje shitje e mundshme e Eder Citadin Martins, sulmuesi qe erdhi nga Sampdoria dhe qe sapo eshte kthyer nga nje Europian mjaft i mire me bluzen e Kombetares Italiane.

Numri 23 i zikalterve pelqehet shume ne Premier League (West Ham ne radhe te pare) dhe 15 milione euro mund te jete cmimi i duhur qe Interi ta lere te largohet ne drejtim te ishullit.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.