Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

550 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Premium – Inter-Cagliari, Spalletti vendos gjithcka: Karamoh nga minuta e pare?

Premium – Inter-Cagliari, Spalletti vendos gjithcka: Karamoh nga minuta e pare?
Inter Club Staff

Sot nis java e 33 e Serie A e cila do te luhet e gjitha ne mesjave.

Skuadra qe do te luaje e para eshte pikerisht Interi qe do te perballet me Cagliarin ne Meazza.

Zikalterit do te zbresin ne fushe kunder ishulloreve ne orarin e zakonshem 20:45.

Nje hap fals do te ishte nje vetvrasje per Interin qe kerkon me patjeter nje pjesemarrje ne sezonin e ardhshem ne Champions League.

Pikerisht per kete ndeshje, televizioni me pagese italian, Premium Sport, ka dhene detajet e fundit nga Milano.

Ja cfare transmetojne ata:

“Po shkohet drejt nje rikthimi tek mbrojtja me kater per Interin ne ndeshjen e sotme ndaj Caglirit.”

“Luciano Spalletti duhet te rikthehet keshtu te besoje tek formacioni qe ka luajtur perpara ndeshjes ne Bergamo dhe qe ka luajtur shume mire.”

“Me rikthimin e Marcelo Brozovic dhe me rekuperimin e Antonio Candreves, ka lajme te mira per teknikun e Interit.

“Ne stervitje eshte provuar si titullar Yann Karamoh dhe nuk perjashtohet qe djaloshi i ri francez te luaje nga minuta e pare.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.