Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

828 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Premium Sport – Formacioni i mundshem: Medel-Brozo ne mesfushe. Dy dyshime ne sulm…

Bujar Berishaj

Mungojne shume pak ore para fillimit te ndeshjes Genoa-Inter, por ka akoma disa dyshime sa i perket formacionit qe Roberto Mancini do te rreshtoj sonte ne Marassi.

Balotazhe, sic raporton Premium Sport, sidomos ne sulm, me kater lojtar qe luftojne per dy fanella titullari (Eder dhe Ljajic favorit para Jovetic dhe Palacio) kurse ne mesfushe te gjitha rruget dergojne te tandemi Medel-Brozo. Mbrojtja e konfirmuar.

Genoa-Inter, formacioni i mundshem

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.