Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

410 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Premium Sport – Gagliardini, nje problem muskular. Te enjten do te…

Premium Sport – Gagliardini, nje problem muskular. Te enjten do te…
Bujar Berishaj

Pas rreth gjysme ore loje Roberto Gagliardini eshte dashur te le fushen e lojes per shkak te nje lendimi.

Behet fjale per nje lendim muskular i cili ka bere qe mesfushori italian i Interit te dal nga loja per t’u zevendesuar nga Borja Valero. Nje lendim qe nuk dukej aspak i lehte duke pare fytyren e Gaglias kur doli nga loja.

Keshtu, sic raporton Premium Sport, Roberto Gagliardini do t’i nenshtrohet disa ekzaminimeve specifike per te mesuar me shume rreth lendimit dhe kohes se rekuperimit.

Nje mungese e madhe per Spallettin, sic e ka cekur edhe vet ai duke pare mungesen e mesfushoreve me fizik. E gjitha qe mund te behet ne keto momente eshte qe te shpresojme qe Gagliardini nuk do te mungoj shume gjate dhe do te kthehet ne fushe shpejt.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.