Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,074 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Premium Sport – Gjest i bukur nga Spalletti. I hap dyert tifozeve qe te…

Premium Sport – Gjest i bukur nga Spalletti. I hap dyert tifozeve qe te…
Bujar Berishaj

Gjest i bukur ai i Luciano Spallettit sot ne Appiano Gentile.

Duke i pare tifozet jashte dyerve te Pinetinas edhe pas perfundimit te stervitjes, sic raporton Premium Sport, tekniku zikalter ka vendosur qe t’i mirepres ata brenda qendres sportive.

Ai keshtu i dha atyre mundesine per te bere foto dhe gjithashtu iu dha edhe kartolina me dedikime. Qe prej ardhjes se tij te Interi, lidhja me tifozet zikalter ka qene shume e forte. Ai eshte treguar gjithmone shume i dashur me ta ne shenje falenderimi per perkrahjen qe i japin skuadres.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.