Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

442 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Premium Sport – Icardi, optimizem per Boterorin. Pas takimit me Sampaolin…

Premium Sport – Icardi, optimizem per Boterorin. Pas takimit me Sampaolin…
Bujar Berishaj

Trajneri i argjentines, Sampaoli eshte duke bere nje tour europian me lojtaret qe luajne ne kontinentin e vjeter rreth mundesise se grumbullimit te tyre ne Boteror.

Dje ka qene radha e Dybala dhe Higuain, por edhe e Icardit. Ja se cfare thuhet pas takimit te tyre:

“Dje ka pasur nje takim mes Icardit dhe Sampaolit ne hotelin ku ka qendruar komisari teknik i Argjentines”.

“Icardit i eshte thene qe do te jete pjese e 35 lojtareve te grumbulluar (lista pastaj do te reduktohet), e pastaj do te vendoset edhe ne baze te rekuperimit te Agueros”, thote Premium Sport.

“Por ne pergjithesi tani ka me shume optimizem ne krahasim me javet e kaluara, por eshtja duket se eshte me shume taktike sesa ne baze te raporteve me tjeret”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.