Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,247 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Premium Sport – Inter, ne shenjester Darmian dhe Bazoer

Premium Sport – Inter, ne shenjester Darmian dhe Bazoer
Bujar Berishaj

Nuk eshte me nje mister. Inter dhe Frank De Boer jane ne kerkim te mbrojtesve te krahut qe mund te japin stabilitet me te madh ne mbrojtje.

Klubi zikalter ka bere hapat e pare per te arritur te Matteo Darmian, objektivi numer nje qe gjen gjithmone e me pak hapesire te Manchester United i Jose Mourinho.

Sic thote Premium Sport, Interi ka vene ne shenjester edhe mesfushorin holandez te Ajax, Riechedly Bazoer i cili eshte lansuar ne skuadren e pare pikerisht nga trajneri aktual i Interit. Bazoer konsiderohet si nje prej talenteve me te mire holandez dhe ka klube te shumta qe interesohen per te.

 

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.