Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

263 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Premium Sport – Inter, skuadra ne grumbullim. Neser do te punohet ekstra per…

Premium Sport – Inter, skuadra ne grumbullim. Neser do te punohet ekstra per…
Bujar Berishaj

Tashme vecse ka nisur grumbullimi i Interit ne Appiano Gentile.

Spalletti dhe lojtaret kane vendosur qe sonte te qendrojne ne Pinetina ne menyre qe te jene se bashku para ndeshjes se neserme me Juventusin.

Sic raporton Premium Sport, neser ne mengjes grupi do te zhvilloj nje stervitje ekstra per nderprerjet (kornerat, goditjet e denimit etj), pervec punes se zakonshme muskulare.

Ne oren 17:00, eshte parapare te mbahet takimi teknik para se skuadra te niset drejt San Siros.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.