Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | August 18, 2022

Scroll to top

Top

837 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Premium Sport – Lotito mund t’i bej nje zbritje Interit per Candrevan

Premium Sport – Lotito mund t’i bej nje zbritje Interit per Candrevan
Bujar Berishaj

Claudio Lotito hap per shitjen e Antonio Candreva per me pak se 25 milione euro.

Sic raporton Premium Sport, presidenti i Lazios ka kuptuar qe Chelsea nuk eshte shume e interesuar per lojtarin italian dhe per kete mund te bej nje zbritje duke pranuar oferten e zikalterve me kusht qe te rrisin bonuset.

Klubi interist ka ofruar 18 milione plus 2 bonuse, kurse presidenti lazial deshiron kater.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.