Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

724 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Premium Sport – Tottenham sondazh per D’Ambrosio: italiani eshte celesi per Dembele?

Premium Sport – Tottenham sondazh per D’Ambrosio: italiani eshte celesi per Dembele?
Bujar Berishaj

Rinovimi eventual i Danilo D’Ambrosio me Interin deri me 2022 mund te mos sherbej per te blinduar mbrojtesin zikalter.

Lajmi i oreve te fundit, thote Premium Sport, eshte se Tottenham ka bere nje sondazh per lojtarin.

Keshtu tani Interi edhe mund te nderroj planet qe kishte per te.

Hipoteza qe Danilo D’Ambrosio te rinovoj e pastaj te shitet ne Premier League per te ulur cmimin e Moussa Dembele (i vleresuar 30 milione euro nga Tottenham) eshte dicka reale thote mediumi italian sportiv.

Ne ate pike do te hapej kapitulli i mbrojtesve te krahut te Interi lexohet te Premium Sport.

Me nje largim eventual te D’Ambrosio, Cancelo qe nuk eshte blere, Dalbert ne listen e atyre qe mund te largohen dhe Nagatomo qe deshiron te qendroj te Galatasaray ne ekip do te mbetej vetem Santon.

Pa harruar edhe ardhjen e Kwadwo Asamoah nga Juventusi me parametra zero, por kjo nuk do te thoshte qe nuk ka nevoje per intervenime tjera.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.