Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

460 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pres. Bazel: “Interi deshiron Dragovic, jemi ne tratativa.”

Pres. Bazel: “Interi deshiron Dragovic, jemi ne tratativa.”
Xhorxh Gellci

Interi deshiron Aleksandar Dragovic dhe eshte i vendosur per ta marre. Konfirmimi arrin direkt nga presidenti i Bazelit, klub qe zakonisht tregon shume pak per objektivat e merkatos. Burime prane lojtarit thone qe i ka gati valixhet per tu transferuar ne Milano. Duket sikur midis dy klubeve mund te arrihet marreveshja ekonomike dhe qe Interi eshte i gatshem ti paguaje 8 milion euro te kerkuara.

Bernhard Heusler, numri nje i shoqerise zvicerane flet qarte per nje tratative me shoqerine zikalter: “Interi eshte shume i interesuar per Dragovic. Jemi duke zhvilluar tratativa shume konkrete.” – ka pranuar Heusler.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.