Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

291 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Pres. Livorno: “Longo, kemi marreveshjen me Interin”

Pres. Livorno: “Longo, kemi marreveshjen me Interin”
Xhorxh Gellci

Livorno eshte gjithmone e me prane talentit te trete Interist pas Bardit dhe Benassit. Behet fjale per Samuele Longo, i cili eshte shume prane transferimit ne huazim tek Livorno.

Sic konfirmon Gazzetta dello Sport, presidenti Spinelli ka folur per mikrofonat e saj: “Kemi fjalen e Interit, te lojtarit dhe te agjentit te tij. Vitin e ardhshem do te luaje tek ne.”

Kujtojme se Livorno eshte i interesuar edhe per huazimin e Duncan dhe Laxalt. Nese te gjitha do te realizoheshin, atehere do te kishim plot pese lojtare interiste ne skuadren e presidentit Spinelli.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.