Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,782 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Presentation Day – Interi neser do te prezantoje 3 blerje!

Presentation Day – Interi neser do te prezantoje 3 blerje!
Inter Club Staff

Jorge Pires de Fonseca Rolando, Oliveira Dos Santos Wallace e Saphir Sliti Taïder do te jene lojtaret qe do te prezantohen zyrtarisht perpara shtypit neser, te enjten me 29 gusht: Dy mbrojtesit dhe mesfushori do te takojne gazetaret ne oren 15 ne sallen e shtypit ne qendren sportive “Angelo Moratti” ne Appiano Gentile.

Hyrja e gazetareve, teknikeve dhe fotografeve do te behet ne oren 14,30. Konferenca do te transmetohet direkt nga Inter Channel.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.