Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

657 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Presidenti Bazelit: “Dragovic tek Inter? Nuk eshte mbyllur akoma”

Presidenti Bazelit: “Dragovic tek Inter? Nuk eshte mbyllur akoma”
Xhorxh Gellci

Bazeli provon te shkurtoje kohet per tratativat: fillimi i aktivitetit per sezonin e ardhshem afrohet dhe duhet qartesi mbi ata qe duhet te vine dhe ata qe duhet te largohen. Ne listen e dyte futet edhe Aleksandar Dragovic, shume prane Interit. Pas fjaleve te disa diteve me pare, ku konfirmonte se tratativa ishte ne nje stad te avancuar, kete radhe presidenti i Bazel, Bernhard Heusler, frenon disi duke pranuar se: “Tratativa me Interin per Dragovic nuk eshte akoma e perfunduar.” Megjithate, me pas deklaron se po kerkojne nje zevendesues: “Do te ishte dicka pak profesionale nese nuk do e benim.”

Gjithashtu ne kohet e fundit, ka dale nje mundesi te vendoset ne marreveshje nje bonus qe do i jepet Bazelit ne baze te rezultateve te arritura nga mbrojtesi austriak me fanellen zikalter.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.