Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

452 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Presidenti i Atalanta: “Ilicic eshte i pashitshem. Vizitat mjeksore me Interin? Them se…”

Presidenti i Atalanta: “Ilicic eshte i pashitshem. Vizitat mjeksore me Interin? Them se…”
Bujar Berishaj

Josip Ilicic eshte emri qe eshte lidhur me nje kalim te Interi gjate merkatos se veres.

Diteve fundit, zerat qe e shihnin ate si lojtar te ardhshem te Interit ishin rritur shume. Por duket se nuk eshte gjithcka keshtu.

Dhe sipas fjaleve te presidentit te Atalantas, Antonio Percassi nuk ka asnje mundesi. Duke folur per mikrofonat e fcinter1908.it ai ka thene:

“Ilicic eshte nje lojtar qe per ne eshte i pashitshem”. Ndersa i pyetur se nese viztat mjekesore tashme jane caktuar ai eshte pergjigjur shkurtimisht por duke qartesuar gjithcka:

“Vizitat mjekesore? Fantazi e paster”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.