Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 3, 2022

Scroll to top

Top

1,947 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Presidenti i Milanit nuk shikon dhe nuk beson: “Dybala dhe Romelu Lukaku tek Interi? Te shohim, deri tani jane vetem…”

Presidenti i Milanit nuk shikon dhe nuk beson: “Dybala dhe Romelu Lukaku tek Interi? Te shohim, deri tani jane vetem…”
Inter Club Staff

Me sa duket tek Milan nuk e besojne akoma se Interi ne kete merkato verore mund te marre ne Milano edhe Dybala, edhe Lukaku.

Keshtu eshte shprehur diten e sotme, Presidenti i Milanit, Paolo Scaroni, i cili ka folur per ‘La Politica nel Pallone’ ne Gr Parlamento.

Ate me sa duekt nuk e shqetesojne aspak zerat e merkatos dhe mundesia qe keto dy lojtare mund te vishen zikalter ne sezonin e ri.

“Une kerkoj te mos shqetesohem per gjera te pa ndodhura. Gjera qe nuk kane ndodhur akoma dhe qe per momentin me duken vetem hipoteza.”

“Une shoh vetem klubin tim. Ne jemi mesuar qe te perballemi me skuadra te forta. Me siguri Inter kishte nje skuader me te forte se Milan dhe ne fituam.”

“Kete gje e kemi bere me kapacitetin e skuadres por edhe me kapacitetin e drejtuesve tane qe jane me te miret.”

“Mundesi te humbura nga Milan ne merkato? Nuk e di, me siguri po humbasin shume thashetheme, kjo eshte e sigurt.”

“Nuk shoh ndonje operacion nga skuadrat e tjera te mbyllur qe tani. Shoh vetem hipoteza, kudo vetem hipoteza.”

“Une pres qe nje zoteri si  Gerry Cardinale te kete nje sy te kujdesshem per bilancin. Mbase me ndonje investim, por me objektiva qe krijojne vlere.”

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.