Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

89 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Presidenti i Montpellier: “Belhanda? Interi e ka kerkuar, akordi prej 15mln. Varet nga…”

Presidenti i Montpellier: “Belhanda? Interi e ka kerkuar, akordi prej 15mln. Varet nga…”
Andi Prifti

Younes Belhanda eshte gjithnje e me afer largimit nga Montpellier sipas asaj qe deklaron Lous Nicollin, numri nje i klubit francez. Presidenti ka thene se ka shume pak shpresa per te mbajtur fantazistin e forte: “Kemi marre disa oferta te rendesishme. Tani i takon vetem lojtarit per te zgjedhur destinacionin. Ne kemi gjetur akodrin me klubin. Do te largohet per 14-15 milion euro. Shoqerite qe e kane kerkuar jane Interi, Atletiko Madridi, Galatasaray dhe Aston Villa”.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.