Image Image Image Image Image Image Image Image Image Image

Inter Club Albania | October 4, 2022

Scroll to top

Top

1,219 views
13225036_1096698060373739_2061045901_o

Presing per Gabriel Jesus, por Mancini deshiron Touren. Per te ardhur te Interi…

Presing per Gabriel Jesus, por Mancini deshiron Touren. Per te ardhur te Interi…
Bujar Berishaj

Inter e ndjek Gabriel Jesus prej dy vitesh me ane te shefit te vezhguesve Mirabelli. Me pare vlente 506 milione, tani shifra eshte rritur ne 25. Braziliani i ri, ashtu si Teixeira, eshte ekstrakomunitar dhe Mancini ka bere te ditur qe deshiron Yaya Toure.

Mesfushori eshte kerkesa e trajnerit dhe mesfushori mund te lirohet me zero. Manchester City do te ishte i gatshem ta leshoj ate pa kerkuar nje shume per kartonin e tij. Mirepo problem do te behej rroga e tij por Interin synon ta bind ate duke e perhapur ate deri ne 2018.

© Ndalohet riprodhimi i lajmeve pa lejen e Inter Club Albania.